Oral-B Pro Series 1 Duo elektriske tandbørster

Oral-B Pro Series 1 Duo elektriske tandbørster
2 stk

Personlig pleje›Tandpleje

449,00 kr

Billigste pris 449,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Oral-B Pro Series 1 Duo elektriske tandbørster, blå og sort, 2 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    449,00 kr
    2 stk224,50 kr/stk
  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    449,00 kr
    2 stk224,50 kr/stk
  • BilkaTilbud slutter d. 8. oktoberSidst set i dag
    449,00 kr
    2 stk224,50 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

400 kr450 kr500 kr550 kr600 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oral-B Pro Series 1 Duo elektriske tandbørster 2 stk

Oral-B Pro Series 1 Duo elektriske tandbørster fra Oral-B (2 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 449,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oral-B Pro Series 1 Duo elektriske tandbørster eller udforske flere Personlig pleje.