Oral-B Pro Kids 3+ Tandbørstehoveder Løvernes Konge

Oral-B Pro Kids 3+ Tandbørstehoveder Løvernes Konge
4 stk

Personlig pleje›Tandpleje

195,00 kr

Billigste pris 195,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Oral-B Pro Kids 3+ tandbørstehoveder til børnetandbørste, Løvernes Konge design.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    195,00 kr
    4 stk48,75 kr/stk
  • FøtexSidst set i dag
    195,00 kr
    4 stk48,75 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    195,00 kr
    4 stk48,75 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

195 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oral-B Pro Kids 3+ Tandbørstehoveder Løvernes Konge 4 stk

Oral-B Pro Kids 3+ Tandbørstehoveder Løvernes Konge fra Oral-B (4 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 195,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oral-B Pro Kids 3+ Tandbørstehoveder Løvernes Konge eller udforske flere Personlig pleje.