Oral-B CrossAction Tandbørstehoveder

Oral-B CrossAction Tandbørstehoveder
6 stk

Personlig pleje›Tandpleje

159,00 kr– 179,00 kr

Billigste pris 159,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Oral-B CrossAction tandbørstehoveder i hvid farve. 6-pak reservehoveder til elektrisk tandbørste.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    159,00 kr
    6 stk26,50 kr/stk
  • BilkaToGoTilbud slutter d. 28. septemberSidst set i dag
    162,95 kr
    6 stk27,16 kr/stk
  • BilkaSidst set i dag
    179,00 kr
    6 stk29,83 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

50 kr100 kr150 kr200 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oral-B CrossAction Tandbørstehoveder 6 stk

Oral-B CrossAction Tandbørstehoveder fra Oral-B (6 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 159,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 179,00 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oral-B CrossAction Tandbørstehoveder eller udforske flere Personlig pleje.