Oles Pizza Margherita ØkoØkologisk

Oles Pizza Margherita Øko
440 g

Frost›Færdigretter

57,75 kr– 79,95 kr

Billigste pris 57,75 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇩🇰Dansk produceretØkologisk (DK)Økologisk (EU)
OprindelseDanmark

Allergener

GlutenMælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi83 kJ (20 kcal)
Fedt5,6 g
Kulhydrat2,6 g
heraf sukkerarter1,6 g
Protein9,9 g
Kostfibre2,5 g
Salt1,4 g

Beskrivelse

Oles Gård margherita pizza økologisk kvalitet, frosset, 350 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)3 for 160,00 kr · 53,33 kr/stk · spar 13,25 krSidst set i dag
    57,75 kr
    350 g165,00 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    78,95 kr
    440 g179,43 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    79,95 kr
    440 g181,70 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

50 kr60 kr70 kr80 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Oles Pizza Margherita Øko 440 g

Oles Pizza Margherita Øko (440 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 57,75 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Min Købmand til 79,95 kr — en forskel på 38%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oles Pizza Margherita Øko eller udforske flere Frost.