Oksefilet Økologisk 750
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 509 kJ (121 kcal) |
| Fedt | 6 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 21,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Økologisk oksefilet fra Spis min gris, vægt 750-850 g. Premium oksekød uden streng.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag219,95 kr800 g 274,94 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Oksefilet Økologisk 750 800 g
Oksefilet Økologisk 750 (800 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 219,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Oksefilet Økologisk 750 eller udforske flere Kød & fisk .