OGX Hårolie med Arganolie

OGX Hårolie med Arganolie
118 ml

Personlig pleje›Hårprodukter

79,00 kr– 100,38 kr

Billigste pris 79,00 kr hos Føtex — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

OGX hårolie beriget med arganolie i 118 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • FøtexTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    79,00 kr
    118 ml669,49 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i går
    100,38 kr
    118 ml850,68 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    100,38 kr
    118 ml850,68 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr100 kr110 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af OGX Hårolie med Arganolie 118 ml

OGX Hårolie med Arganolie fra Ogx (118 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,00 kr hos Føtex, mens prisen er højest hos Bilka til 100,38 kr — en forskel på 27%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe OGX Hårolie med Arganolie eller udforske flere Personlig pleje.