Ørbæk Falkoner 5,0% ØkoØkologisk

Ørbæk Falkoner 5,0% Øko
500 ml

Drikkevarerݯl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ørbæk Falkoner økologisk øl med 5,0% alkohol i 50 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    25,95 kr
    500 ml51,90 kr/l
  • SparSidst set i dag
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr26 kr26 kr27 kr27 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ørbæk Falkoner 5,0% Øko 500 ml

Ørbæk Falkoner 5,0% Øko (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ørbæk Falkoner 5,0% Øko eller udforske flere Drikkevarer.