Ørbæk Blonde 6,5% ØkologiskØkologisk

Ørbæk Blonde 6,5% Økologisk
500 ml

Drikkevarer›Øl›Hvidtøl

24,95 kr– 26,95 kr

Billigste pris 24,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Ørbæk Blonde økologisk øl med 6,5% alkohol. 50 centiliter.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    24,95 kr
    500 ml49,90 kr/l
  • MenySidst set i dag
    25,95 kr
    500 ml51,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    26,95 kr
    500 ml53,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

25 kr25 kr26 kr26 kr27 kr27 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Ørbæk Blonde 6,5% Økologisk 500 ml

Ørbæk Blonde 6,5% Økologisk (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 26,95 kr — en forskel på 8%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Ørbæk Blonde 6,5% Økologisk eller udforske flere Drikkevarer.