Økologisk BlommetomatØkologisk

Økologisk Blommetomat
400 g

Frugt & grønt›Grøntsager›Kirsebær- & cocktailtomater

16,00 kr– 24,00 kr

Billigste pris 16,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (EU)

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Økologisk blommetomat pakket, 400 gram. Fra Spanien.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    16,00 kr
    400 g40,00 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    16,00 kr
    400 g40,00 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    24,00 kr
    400 g60,00 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Økologisk Blommetomat 400 g

Økologisk Blommetomat (400 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 16,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,00 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Økologisk Blommetomat eller udforske flere Frugt & grønt.