Økolandet Mozzarella revet økologiskØkologisk

Økolandet Mozzarella revet økologisk
140 g

Mejeri & køl›Ost›Revet ost

17,00 kr– 28,50 kr

Billigste pris 17,00 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Økologisk (DK)Økologisk (EU)

Allergener

Mælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi121 kJ (29 kcal)
Fedt2 g
Kulhydrat3,7 g
heraf sukkerarter1,5 g
Protein2,4 g
Salt1,4 g

Beskrivelse

Økolandet økologisk revet mozzarella fra Tyskland. 140 g pakke.

Priser i dag (4 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)Tilbud slutter d. 11. oktoberSidst set i dag
    17,00 kr
    140 g121,43 kr/kg
  • SparSidst set i går
    22,95 kr
    140 g163,93 kr/kg
  • Meny2 for 39,95 kr · 19,98 kr/stk · spar 7,05 krSidst set i går
    23,50 kr
    140 g167,86 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i går
    28,50 kr
    140 g203,57 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

15 kr20 kr25 kr30 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Økolandet Mozzarella revet økologisk 140 g

Økolandet Mozzarella revet økologisk (140 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,00 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Wolt Market til 28,50 kr — en forskel på 68%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Økolandet Mozzarella revet økologisk eller udforske flere Mejeri & køl.