Øko-Chili Peber Rød

Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Holland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk rød chilipeber, 70 g. Klasse 1.
Priser i dag (4 butikker)
SparSidst set i dag15,95 kr70 g227,86 kr/kg
MenySidst set i dag16,00 kr70 g228,57 kr/kg
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag17,00 kr70 g242,86 kr/kg
Min KøbmandSidst set i dag18,00 kr70 g257,14 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Øko-Chili Peber Rød 70 g
Øko-Chili Peber Rød (70 g) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Min Købmand til 18,00 kr — en forskel på 13%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Øko-Chili Peber Rød eller udforske flere Frugt & grønt.

