Odense Classic

Odense Classic
330 ml

Drikkevarerݯl

7,25 kr– 9,95 kr

Billigste pris 7,25 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi163 kJ (39 kcal)

Beskrivelse

Odense Classic øl i 33 cl dåse. Dansk ølbryg.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    7,25 kr
    330 ml21,97 kr/l
  • Meny6 for 49,95 kr · 8,33 kr/stk · spar 9,75 krSidst set i dag
    9,95 kr
    33 ml301,52 kr/l
  • SparSidst set i dag
    9,95 kr
    330 ml30,15 kr/l

Prishistorik (30 dage)

6 kr7 kr8 kr9 kr10 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Odense Classic 330 ml

Odense Classic fra Odense (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 7,25 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 9,95 kr — en forskel på 37%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Odense Classic eller udforske flere Drikkevarer.