Nutramino Energishot Appelsinsmag

Nutramino Energishot Appelsinsmag
60 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

15,00 kr– 17,50 kr

Billigste pris 15,00 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi118 kJ (28 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Protein0 g
Salt0 g

Beskrivelse

Nutramino energishot med appelsinsmag i 60 ml flaske.

Priser i dag (4 butikker)

  • NettoSidst set i dag
    15,00 kr
    60 ml250,00 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    15,00 kr
    60 ml250,00 kr/l
  • MenySidst set i dag
    16,95 kr
    60 ml282,50 kr/l
  • SparSidst set i dag
    17,50 kr
    60 ml291,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

12 kr14 kr16 kr18 kr20 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nutramino Energishot Appelsinsmag 60 ml

Nutramino Energishot Appelsinsmag fra Nutramino (60 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Netto , mens prisen er højest hos Spar til 17,50 kr — en forskel på 17%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nutramino Energishot Appelsinsmag eller udforske flere Drikkevarer.