Nupo Proteinbar saltkaramel

Nupo Proteinbar saltkaramel
45 g

Slik & snacks›Tørret frugt, frugtsnacks & bars

17,95 kr

Billigste pris 17,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabGlutenfriRainforest Alliance

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1505 kJ (360 kcal)
Fedt14 g
heraf mættet fedt11 g
Kulhydrat42 g
heraf sukkerarter3,7 g
Protein28 g
Kostfibre2 g
Salt0,88 g

Beskrivelse

Nupo proteinbar med saltkaramelsmag, 45 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    17,95 kr
    45 g398,89 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    17,95 kr
    45 g398,89 kr/kg
  • BilkaSidst set i går
    17,95 kr
    45 g398,89 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

18 kr18 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nupo Proteinbar saltkaramel 45 g

Nupo Proteinbar saltkaramel fra Nupo (45 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 17,95 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nupo Proteinbar saltkaramel eller udforske flere Slik & snacks.