Nordthy Solsikkekerner
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Holland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 268 kJ (65 kcal) |
| Fedt | 5,7 g |
| Kulhydrat | 1,3 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 1,8 g |
| Kostfibre | 7,4 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Solsikkekerner fra Nordthy i 250 g pakke. Næringsrige frø til direkte konsum eller brug i mad.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag7,19 kr250 g 28,76 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Nordthy Solsikkekerner 250 g
Nordthy Solsikkekerner (250 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 7,19 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nordthy Solsikkekerner eller udforske flere Kolonial .