Nordthy Appelsinflager

Nordthy Appelsinflager
225 g

Brød & kager›Kager

14,95 kr– 16,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Nordthy appelsinflager fra Sverige. 225 g pakke.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    14,95 kr
    225 g66,44 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    16,95 kr
    225 g75,33 kr/kg
  • Min Købmand2 for 30,00 kr · 15,00 kr/stk · spar 3,90 krSidst set i dag
    16,95 kr
    225 g75,33 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nordthy Appelsinflager 225 g

Nordthy Appelsinflager (225 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 16,95 kr — en forskel på 13%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nordthy Appelsinflager eller udforske flere Brød & kager.