Nivea Ansigts- og Bodylotion

Nivea Ansigts- og Bodylotion
200 ml

Personlig pleje›Kropspleje

47,95 kr– 49,00 kr

Billigste pris 47,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Nivea nærende ansigts- og bodylotion i 200 ml tube.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenySidst set i går
    47,95 kr
    200 ml239,75 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i går
    49,00 kr
    200 ml245,00 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    49,00 kr
    200 ml245,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    49,00 kr
    200 ml245,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr30 kr40 kr50 kr29. aug4. sep10. sep15. sep21. sep27. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nivea Ansigts- og Bodylotion 200 ml

Nivea Ansigts- og Bodylotion fra Nivea (200 ml) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 47,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Bilka til 49,00 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nivea Ansigts- og Bodylotion eller udforske flere Personlig pleje.