Nittnaus Grüner Veltliner 13,5%

Nittnaus Grüner Veltliner 13,5%
750 ml

Drikkevarer›Vin

84,95 kr– 99,95 kr

Billigste pris 84,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Nittnaus Grüner Veltliner hvidvin fra Østrig med 13,5% alkohol i 75 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    84,95 kr
    750 ml113,27 kr/l
  • Spar2 for 160,00 kr · 80,00 kr/stk · spar 39,90 krSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    99,95 kr
    750 ml133,27 kr/l

Prishistorik (30 dage)

80 kr85 kr90 kr95 kr100 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nittnaus Grüner Veltliner 13,5% 750 ml

Nittnaus Grüner Veltliner 13,5% (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 84,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 99,95 kr — en forskel på 18%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nittnaus Grüner Veltliner 13,5% eller udforske flere Drikkevarer.