Nice'n easy Edamame bønner
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Kina |
Allergener
Soja
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 55 kJ |
| Fedt | 6,4 g |
| Kulhydrat | 4,9 g |
| heraf sukkerarter | 1,7 g |
| Protein | 1,1 g |
| Kostfibre | 5,1 g |
| Salt | 0,2 g |
Beskrivelse
Frosne edamame bønner fra nice'n easy. 400 g pakke.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag24,95 kr400 g 62,38 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Nice'n easy Edamame bønner 400 g
Nice'n easy Edamame bønner (400 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 24,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nice'n easy Edamame bønner eller udforske flere Frost .