Nestlé Smarties Mini

Nestlé Smarties Mini
158 g

Slik & snacks›Chokolade

35,00 kr– 52,50 kr

Billigste pris 35,00 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 5 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Rainforest Alliance

Allergener

GlutenMælk

Næringsindhold pr. 100 g

Energi198 kJ (47 kcal)
Fedt18,7 g
Kulhydrat68,8 g
heraf sukkerarter59,8 g
Protein5,4 g
Kostfibre1,9 g
Salt1,3 g

Beskrivelse

Nestlé Smarties mini chokoladekugler. Indhold 158 g.

Priser i dag (5 butikker)

Vis grænsehandel
  • Nemlig(AI-matchet produkt)Tilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    35,00 kr
    158 g221,52 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    37,95 kr
    158 g240,19 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    39,95 kr
    158 g252,85 kr/kg
  • Min KøbmandSidst set i dag
    42,95 kr
    158 g271,84 kr/kg
  • Wolt MarketSidst set i dag
    52,50 kr
    158 g332,28 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

35 kr40 kr45 kr50 kr55 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nestlé Smarties Mini 158 g

Nestlé Smarties Mini fra Smarties (158 g) sammenlignes på tværs af 5 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 35,00 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Wolt Market til 52,50 kr — en forskel på 50%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nestlé Smarties Mini eller udforske flere Slik & snacks.