Neophos Opvasketabs Ultimate Plus

Neophos Opvasketabs Ultimate Plus
40 stk

Husholdning›Opvask

79,95 kr– 170,50 kr

Billigste pris 79,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 4 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Neophos opvasketabs Ultimate Plus til opvaskemaskine. Indhold: 40 stk.

Priser i dag (4 butikker)

  • MenyTilbudsavisTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    79,95 kr
    2,00 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i dag
    89,00 kr
    40 stk2,23 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    142,95 kr
    40 stk3,57 kr/stk
  • Wolt MarketSidst set i dag
    170,50 kr
    40 stk4,26 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr160 kr180 kr29. aug4. sep10. sep16. sep22. sep28. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Neophos Opvasketabs Ultimate Plus 40 stk

Neophos Opvasketabs Ultimate Plus fra Neophos (40 stk) sammenlignes på tværs af 4 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 79,95 kr hos Meny, mens prisen er højest hos Wolt Market til 170,50 kr — en forskel på 113%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Neophos Opvasketabs Ultimate Plus eller udforske flere Husholdning.