Nakkefilet 2,0
Produkt Detaljer
Mærkninger
🇩🇰 Dansk produceret
| Oprindelse | Danmark |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 756 kJ (182 kcal) |
| Fedt | 12,4 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 17,4 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0,1 g |
Beskrivelse
Svinekøds nakkefilet uden ben. Vægt cirka 2,0-2,5 kg pr. stk.
Priser i dag (1 butik)
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Nakkefilet 2,0 2,3 kg
Nakkefilet 2,0 (2,3 kg) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 153,97 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nakkefilet 2,0 eller udforske flere Kød & fisk .