Nailed Private Passions

Nailed Private Passions
500 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

5,00 kr– 11,95 kr

Billigste pris 5,00 kr hos Min Købmand — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🍬Sukkerfri

Næringsindhold pr. 100 g

Energi1 kJ (0 kcal)
Fedt0 g
Kulhydrat0 g
heraf sukkerarter0 g
Kostfibre0 g
Salt1,4 g

Beskrivelse

Nailed Private Passions læskedrik, sukkerfri, 500 ml flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • Min KøbmandSidst set i dag
    5,00 kr
    500 ml10,00 kr/l
  • Spar2 for 16,00 kr · 8,00 kr/stk · spar 7,90 krSidst set i dag
    11,95 kr
    500 ml23,90 kr/l
  • Tidligere priser
  • MenySidst set 3 dage siden
    11,95 kr
    500 ml23,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

4 kr6 kr8 kr10 kr12 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Nailed Private Passions 500 ml

Nailed Private Passions (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 5,00 kr hos Min Købmand , mens prisen er højest hos Spar til 11,95 kr — en forskel på 139%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Nailed Private Passions eller udforske flere Drikkevarer.