Murph Elektrolytgel med limesmag

Murph Elektrolytgel med limesmag
65 g
7,00 kr– 7,95 kr

Billigste pris 7,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi654 kJ (154 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat39 g
heraf sukkerarter17 g
Protein0 g
Salt0,87 g

Beskrivelse

Elektrolytgel med limesmag fra Murph.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    7,00 kr
    65 g107,69 kr/kg
  • BilkaTilbud slutter d. 1. oktoberSidst set i dag
    7,00 kr
    65 g107,69 kr/kg
  • FøtexSidst set i går
    7,95 kr
    65 g122,31 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

7 kr7 kr7 kr8 kr8 kr8 kr25. sep26. sep27. sep29. sep30. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Murph Elektrolytgel med limesmag 65 g

Murph Elektrolytgel med limesmag fra Murph (65 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 7,00 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Føtex til 7,95 kr — en forskel på 14%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Murph Elektrolytgel med limesmag.