Monster Energidrik mangosmag

Monster Energidrik mangosmag
56.8 ml

Drikkevarer›Energidrikke & sportsdrikke

21,95 kr

Billigste pris 21,95 kr hos Netto — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Energi203 kJ (48 kcal)
Fedt0 g
heraf mættet fedt0 g
Kulhydrat12 g
heraf sukkerarter11 g
Protein0 g
Salt0,07 g

Beskrivelse

Monster energidrik med mangosmag (Mango Loco). 568 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • NettoSidst set i går
    21,95 kr
    568 ml38,64 kr/l
  • BilkaToGoSidst set i dag
    21,95 kr
    570 ml38,51 kr/l
  • MenySidst set i dag
    21,95 kr
    56.8 ml386,44 kr/l

Prishistorik (30 dage)

22 kr22 kr3. sep9. sep15. sep21. sep27. sep3. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Monster Energidrik mangosmag 56.8 ml

Monster Energidrik mangosmag fra Monster (56.8 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,95 kr hos Netto.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Monster Energidrik mangosmag eller udforske flere Drikkevarer.