Möllers Flankesteak
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Holland |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 1105 kJ (266 kcal) |
| Fedt | 20,8 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 19,7 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 1,6 g |
Beskrivelse
Flankesteak fra Möllers, vægt ca. 700 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag85,00 kr700 g 121,43 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Möllers Flankesteak 700 g
Möllers Flankesteak (700 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 85,00 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Möllers Flankesteak eller udforske flere Kød & fisk .