Mini Samosa Med Grøntsager

Mini Samosa Med Grøntsager
300 g

Frost›Færdigretter

29,58 kr– 42,95 kr

Billigste pris 29,58 kr hos Nemlig — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskabVegansk

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi98 kJ (23 kcal)
Fedt11,8 g
Kulhydrat26,2 g
heraf sukkerarter3,4 g
Protein4,3 g
Kostfibre2,7 g
Salt7,4 g

Beskrivelse

Mini samosa fyldt med grøntsager. 300 gram pakning. Fritureprodukt fra England.

Priser i dag (3 butikker)

  • Nemlig(AI-matchet produkt)Tilbud slutter d. 4. oktoberSidst set i dag
    29,58 kr
    300 g98,60 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    34,95 kr
    300 g116,50 kr/kg
  • SparSidst set i dag
    42,95 kr
    300 g143,17 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

25 kr30 kr35 kr40 kr45 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Mini Samosa Med Grøntsager 300 g

Mini Samosa Med Grøntsager fra Daloon (300 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 29,58 kr hos Nemlig , mens prisen er højest hos Spar til 42,95 kr — en forskel på 45%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mini Samosa Med Grøntsager eller udforske flere Frost.