Mill & Mortar Røget Paprika Sød Øko.
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Spanien |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk røget sødt paprikapulver fra Mill & Mortar. 50 g.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag59,95 kr50 g 1199,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Mill & Mortar Røget Paprika Sød Øko. 50 g
Mill & Mortar Røget Paprika Sød Øko. (50 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mill & Mortar Røget Paprika Sød Øko. eller udforske flere Kolonial .