Mill & Mortar Herbes de Provence Ø
Produkt Detaljer
Mærkninger
| Oprindelse | Frankrig |
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Økologisk krydderiblanding Herbes de Provence fra Mill & Mortar. 25 g pose.
Priser i dag (1 butik)
-
Nemlig (AI-matchet produkt) Sidst set i dag57,50 kr25 g 2300,00 kr/kg
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Mill & Mortar Herbes de Provence Ø 25 g
Mill & Mortar Herbes de Provence Ø (25 g) sammenlignes på tværs af 1 dansk butik hos Prej. Den billigste pris er 57,50 kr hos Nemlig .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mill & Mortar Herbes de Provence Ø eller udforske flere Kolonial .