Mikkeller Hop Shop Hazy IPA

Mikkeller Hop Shop Hazy IPA
330 ml

Drikkevarerݯl

21,00 kr– 28,95 kr

Billigste pris 21,00 kr hos Wolt Market — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Allergener

Gluten

Næringsindhold pr. 100 g

Energi209 kJ (50 kcal)
Fedt0,5 g
Kulhydrat5,1 g
heraf sukkerarter0,1 g
Protein0,6 g
Kostfibre0 g
Salt0,1 g

Beskrivelse

Mikkeller Hop Shop Hazy IPA ølbryg fra Danmark i 330 ml dåse.

Priser i dag (3 butikker)

  • Wolt MarketSidst set i går
    21,00 kr
    330 ml63,64 kr/l
  • Nemlig(AI-matchet produkt)5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 42,50 krSidst set i går
    28,50 kr
    330 ml86,36 kr/l
  • Meny5 for 100,00 kr · 20,00 kr/stk · spar 44,75 krSidst set i går
    28,95 kr
    330 ml87,73 kr/l

Prishistorik (30 dage)

20 kr25 kr30 kr35 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Mikkeller Hop Shop Hazy IPA 330 ml

Mikkeller Hop Shop Hazy IPA (330 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 21,00 kr hos Wolt Market , mens prisen er højest hos Meny til 28,95 kr — en forskel på 38%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mikkeller Hop Shop Hazy IPA eller udforske flere Drikkevarer.