Maybelline New York Primer m. niacianamid

Maybelline New York Primer m. niacianamid
30 ml

Personlig pleje›Ansigtspleje

70,00 kr– 140,00 kr

Billigste pris 70,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Maybelline New York primer med niacianamid i 30 ml. Forberedende ansigtsplejemiddel.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    70,00 kr
    30 ml2333,33 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    140,00 kr
    30 ml4666,67 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    140,00 kr
    30 ml4666,67 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr80 kr100 kr120 kr140 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Maybelline New York Primer m. niacianamid 30 ml

Maybelline New York Primer m. niacianamid fra Maybelline New York (30 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 70,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Bilka til 140,00 kr — en forskel på 100%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Maybelline New York Primer m. niacianamid eller udforske flere Personlig pleje.