Maybelline New York Mascara Volum Express

Maybelline New York Mascara Volum Express
1 ml

Personlig pleje›Makeup

62,00 kr

Billigste pris 62,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Maybelline New York Mascara Volum Express Black, vandfast, 10,7 ml. Sort mascara med volumeffekt.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    62,00 kr
    10.7 ml5794,39 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    62,00 kr
    1 ml62000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    62,00 kr
    1 ml62000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

45 kr50 kr55 kr60 kr65 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Maybelline New York Mascara Volum Express 1 ml

Maybelline New York Mascara Volum Express fra Maybelline New York (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 62,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Maybelline New York Mascara Volum Express eller udforske flere Personlig pleje.