Maybelline New York Lipgloss 002 Ice

Maybelline New York Lipgloss 002 Ice
1 ml

Personlig pleje›Makeup

89,00 kr

Billigste pris 89,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Maybelline New York lipgloss i varianten 002 Ice, 5,4 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    89,00 kr
    5.4 ml16481,48 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    89,00 kr
    1 ml89000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    89,00 kr
    1 ml89000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr70 kr80 kr90 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Maybelline New York Lipgloss 002 Ice 1 ml

Maybelline New York Lipgloss 002 Ice fra Maybelline New York (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 89,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Maybelline New York Lipgloss 002 Ice eller udforske flere Personlig pleje.