Max Factor øjenskyggepalette 02 Golden Nudes

Max Factor øjenskyggepalette 02 Golden Nudes
1 ml
219,00 kr

Billigste pris 219,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Øjenskyggepalette fra Max Factor i varianten 02 Golden Nudes.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    219,00 kr
    6.5 ml33692,31 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    219,00 kr
    1 ml219000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    219,00 kr
    1 ml219000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

219 kr14. sep17. sep20. sep23. sep26. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Max Factor øjenskyggepalette 02 Golden Nudes 1 ml

Max Factor øjenskyggepalette 02 Golden Nudes fra Max Factor (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 219,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Max Factor øjenskyggepalette 02 Golden Nudes.