Max Factor Mascara Masterpiece 2-i-1 Midnight Black

Max Factor Mascara Masterpiece 2-i-1 Midnight Black
7 ml

Personlig pleje›Makeup

130,00 kr

Billigste pris 130,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Max Factor Mascara Masterpiece 2-i-1 i farven Midnight Black, 7 ml.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    130,00 kr
    7 ml18571,43 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    130,00 kr
    7 ml18571,43 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    130,00 kr
    7 ml18571,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

90 kr100 kr110 kr120 kr130 kr31. aug6. sep12. sep17. sep23. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Max Factor Mascara Masterpiece 2-i-1 Midnight Black 7 ml

Max Factor Mascara Masterpiece 2-i-1 Midnight Black fra Max Factor (7 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 130,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Max Factor Mascara Masterpiece 2-i-1 Midnight Black eller udforske flere Personlig pleje.