Max Factor Lasting Blur foundation 113 Caramel

Max Factor Lasting Blur foundation 113 Caramel
35 ml
125,00 kr

Billigste pris 125,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Foundation fra Max Factor Lasting Blur i nuance 113 Caramel.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    125,00 kr
    35 ml3571,43 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    125,00 kr
    35 ml3571,43 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    125,00 kr
    35 ml3571,43 kr/l

Prishistorik (30 dage)

125 kr14. sep17. sep20. sep23. sep26. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Max Factor Lasting Blur foundation 113 Caramel 35 ml

Max Factor Lasting Blur foundation 113 Caramel fra Max Factor (35 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 125,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Max Factor Lasting Blur foundation 113 Caramel.