Max Factor Lasting Blur concealer 4W Golden

Max Factor Lasting Blur concealer 4W Golden
1 ml
125,00 kr

Billigste pris 125,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Concealer fra Max Factor Lasting Blur i nuance 4W Golden.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    125,00 kr
    7.5 ml16666,67 kr/l
  • FøtexSidst set i dag
    125,00 kr
    1 ml125000,00 kr/l
  • BilkaSidst set i dag
    125,00 kr
    1 ml125000,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

125 kr14. sep17. sep20. sep23. sep26. sep29. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Max Factor Lasting Blur concealer 4W Golden 1 ml

Max Factor Lasting Blur concealer 4W Golden fra Max Factor (1 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 125,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Max Factor Lasting Blur concealer 4W Golden.