Martini Asti Spumante
Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Allergener
Næringsindhold pr. 100 g
| Energi | 0 kJ (0 kcal) |
| Fedt | 0 g |
| Kulhydrat | 0 g |
| heraf sukkerarter | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Kostfibre | 0 g |
| Salt | 0 g |
Beskrivelse
Italiensk mousserende hvid vin, Asti Spumante fra Martini, 750 ml.
Priser i dag (6 butikker)
Vis grænsehandel-
Scandinavian Park Sidst set i dag64,99 kr750 ml 86,65 kr/l -
69,95 kr750 ml 93,27 kr/l -
Meny Sidst set i dag89,95 kr750 ml 119,93 kr/l -
Spar Sidst set i dag89,95 kr750 ml 119,93 kr/l -
Wolt Market Sidst set i dag99,50 kr750 ml 132,67 kr/l - Tidligere priser
-
Rema 1000 Sidst set 6 dage siden69,00 kr750 ml 92,00 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Pris og sammenligning af Martini Asti Spumante 750 ml
Martini Asti Spumante fra Martini (750 ml) sammenlignes på tværs af 6 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 64,99 kr hos Scandinavian Park , mens prisen er højest hos Wolt Market til 99,50 kr — en forskel på 53% .
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Martini Asti Spumante eller udforske flere Drikkevarer .