Marsala Fine I.P Ambra Sweet

Produkt Detaljer
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Italiensk Marsala Fine I.P med ambra farve og sødhed. Hedvinsprodukt på 750 ml.
Priser i dag (3 butikker)
Vis grænsehandel
MenySidst set i dag74,95 kr750 ml99,93 kr/l
Poetzsch Padborg(AI-matchet produkt)Sidst set i dag74,99 kr750 ml99,99 kr/l
SparSidst set i dag89,95 kr750 ml119,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Marsala Fine I.P Ambra Sweet 750 ml
Marsala Fine I.P Ambra Sweet (750 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 89,95 kr — en forskel på 20%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Marsala Fine I.P Ambra Sweet eller udforske flere Drikkevarer.
