MAM Selvlysende Anatomiske Sutter Silikone 6-16 mdr.

MAM Selvlysende Anatomiske Sutter Silikone 6-16 mdr.
2 stk

Baby & børn›Babypleje

84,95 kr– 89,95 kr

Billigste pris 84,95 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

MAM selvlysende anatomiske silikon sutter til babyer 6-16 måneder. 2 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i dag
    84,95 kr
    2 stk42,48 kr/stk
  • MenySidst set i dag
    84,95 kr
    2 stk42,48 kr/stk
  • Spar2 for 165,00 kr · 82,50 kr/stk · spar 14,90 krSidst set i dag
    89,95 kr
    2 stk44,98 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

40 kr50 kr60 kr70 kr80 kr90 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af MAM Selvlysende Anatomiske Sutter Silikone 6-16 mdr. 2 stk

MAM Selvlysende Anatomiske Sutter Silikone 6-16 mdr. fra Mam (2 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 84,95 kr hos BilkaToGo , mens prisen er højest hos Spar til 89,95 kr — en forskel på 6%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe MAM Selvlysende Anatomiske Sutter Silikone 6-16 mdr. eller udforske flere Baby & børn.