Mam Original Nature 6-16 Md

Mam Original Nature 6-16 Md
2 stk

Baby & børn›Babypleje

74,95 kr– 79,95 kr

Billigste pris 74,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 2 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Mam Original Nature sutter til 6-16 måneder gamle børn. 2 stk pakke.

Priser i dag (2 butikker)

  • MenySidst set i går
    74,95 kr
    2 stk37,48 kr/stk
  • Spar2 for 135,00 kr · 67,50 kr/stk · spar 24,90 krSidst set i går
    79,95 kr
    2 stk39,98 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

74 kr75 kr76 kr77 kr78 kr79 kr80 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Mam Original Nature 6-16 Md 2 stk

Mam Original Nature 6-16 Md fra Mam (2 stk) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 79,95 kr — en forskel på 7%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Mam Original Nature 6-16 Md eller udforske flere Baby & børn.