MAM Original Nature 0-6 md

MAM Original Nature 0-6 md
2 stk

Baby & børn›Babypleje

74,95 kr– 76,95 kr

Billigste pris 74,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 2 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

MAM Original Nature sutter til babyer 0-6 måneder. Pakning med 2 stk.

Priser i dag (2 butikker)

  • MenySidst set i går
    74,95 kr
    2 stk37,48 kr/stk
  • Spar2 for 135,00 kr · 67,50 kr/stk · spar 18,90 krSidst set i går
    76,95 kr
    2 stk38,48 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

75 kr75 kr76 kr76 kr77 kr77 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af MAM Original Nature 0-6 md 2 stk

MAM Original Nature 0-6 md fra Mam (2 stk) sammenlignes på tværs af 2 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 74,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Spar til 76,95 kr — en forskel på 3%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe MAM Original Nature 0-6 md eller udforske flere Baby & børn.