Maloneys Irish Cream

Maloneys Irish Cream
700 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

59,95 kr

Billigste pris 59,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Maloneys Irish Cream likør fra Irland i 70 cl flaske.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    59,95 kr
    700 ml85,64 kr/l
  • SparSidst set i går
    59,95 kr
    700 ml85,64 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i går
    59,95 kr
    700 ml85,64 kr/l

Prishistorik (30 dage)

60 kr60 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Maloneys Irish Cream 700 ml

Maloneys Irish Cream (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 59,95 kr hos Meny.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Maloneys Irish Cream eller udforske flere Drikkevarer.