M2 Beauté Øjenvippeserum

M2 Beauté Øjenvippeserum
4 ml

Personlig pleje›Makeup

599,00 kr

Billigste pris 599,00 kr hos BilkaToGo — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

M2 Beauté øjenvippeserum i 4 ml. Serum til pleje og styrkelse af øjenvipper.

Priser i dag (3 butikker)

  • BilkaToGoSidst set i går
    599,00 kr
    4 ml149750,00 kr/l
  • FøtexSidst set i går
    599,00 kr
    4 ml149750,00 kr/l
  • BilkaSidst set i går
    599,00 kr
    4 ml149750,00 kr/l

Prishistorik (30 dage)

450 kr500 kr550 kr600 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af M2 Beauté Øjenvippeserum 4 ml

M2 Beauté Øjenvippeserum fra M2 Beauté (4 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 599,00 kr hos BilkaToGo.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe M2 Beauté Øjenvippeserum eller udforske flere Personlig pleje.