Loacker Classic vafler kakao

Loacker Classic vafler kakao
175 g

Brød & kager›Kager

14,95 kr– 22,95 kr

Billigste pris 14,95 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Energi2199 kJ (526 kcal)
Fedt28 g
heraf mættet fedt24 g
Kulhydrat58 g
heraf sukkerarter27 g
Protein9,1 g
Salt0,48 g

Beskrivelse

Sprøde vafler fra Loacker med kakao og mælkecreme fyld. 175 g.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i dag
    14,95 kr
    175 g85,43 kr/kg
  • BilkaToGoSidst set i dag
    15,00 kr
    175 g85,71 kr/kg
  • MenySidst set i dag
    22,95 kr
    175 g131,14 kr/kg

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr31. aug6. sep12. sep18. sep24. sep30. sep
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Loacker Classic vafler kakao 175 g

Loacker Classic vafler kakao fra Loacker (175 g) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 14,95 kr hos Spar , mens prisen er højest hos Meny til 22,95 kr — en forskel på 54%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Loacker Classic vafler kakao eller udforske flere Brød & kager.