Limoncello Cos. Del Tierreno

Produkt Detaljer
| Oprindelse | Italien |
Næringsindhold pr. 100 g
Beskrivelse
Limoncello fra Cos. Del Tierreno i 70 cl flaske.
Priser i dag (3 butikker)
MenySidst set i dag99,95 kr700 ml142,79 kr/l
SparSidst set i dag99,95 kr700 ml142,79 kr/l
Nemlig(AI-matchet produkt)Sidst set i dag146,95 kr700 ml209,93 kr/l
Prishistorik (30 dage)
Laveste prisHøjeste pris
Pris og sammenligning af Limoncello Cos. Del Tierreno 700 ml
Limoncello Cos. Del Tierreno (700 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 99,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Nemlig til 146,95 kr — en forskel på 47%.
Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Limoncello Cos. Del Tierreno eller udforske flere Drikkevarer.
