Limfjordsporter Whisky 8,5%

Limfjordsporter Whisky 8,5%
500 ml

Drikkevarer›Spiritus & likør

30,00 kr– 36,95 kr

Billigste pris 30,00 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Limfjordsporter whisky med 8,5% alkohol i 50 cl flaske. Dansk whisky fra Limfjorden.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    30,00 kr
    500 ml60,00 kr/l
  • SparSidst set i dag
    34,95 kr
    500 ml69,90 kr/l
  • Min KøbmandSidst set i dag
    36,95 kr
    500 ml73,90 kr/l

Prishistorik (30 dage)

30 kr32 kr34 kr36 kr38 kr1. sep7. sep13. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Limfjordsporter Whisky 8,5% 500 ml

Limfjordsporter Whisky 8,5% (500 ml) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 30,00 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 36,95 kr — en forskel på 23%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Limfjordsporter Whisky 8,5% eller udforske flere Drikkevarer.