Libresse Maxi Normal

Libresse Maxi Normal
18 stk

Personlig pleje›Toiletartikler

23,95 kr– 24,50 kr

Billigste pris 23,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Libresse bind, Maxi Normal variant. Pakke med 18 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i går
    23,95 kr
    18 stk1,33 kr/stk
  • SparSidst set i går
    24,50 kr
    18 stk1,36 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i går
    24,50 kr
    18 stk1,36 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

24 kr24 kr25 kr25 kr26 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Libresse Maxi Normal 18 stk

Libresse Maxi Normal (18 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 23,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 24,50 kr — en forskel på 2%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Libresse Maxi Normal eller udforske flere Personlig pleje.