Libresse Intimservietter m. aloe vera sensitiv hud

Libresse Intimservietter m. aloe vera sensitiv hud
12 stk

Personlig pleje›Toiletartikler

15,00 kr– 25,00 kr

Billigste pris 15,00 kr hos Spar — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Mærkninger

Astma-Allergi Danmark🇪🇺Europæisk ejerskab

Næringsindhold pr. 100 g

Scoring

NOVA-gruppe4 – Ultraforarbejdet

Beskrivelse

Libresse intimservietter med aloe vera til sensitiv hud, parfumefri, 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • SparSidst set i går
    15,00 kr
    12 stk1,25 kr/stk
  • MenySidst set i går
    24,95 kr
    12 stk2,08 kr/stk
  • BilkaToGoSidst set i går
    25,00 kr
    12 stk2,08 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

14 kr16 kr18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr2. sep8. sep14. sep19. sep25. sep1. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Libresse Intimservietter m. aloe vera sensitiv hud 12 stk

Libresse Intimservietter m. aloe vera sensitiv hud fra Libresse (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 15,00 kr hos Spar , mens prisen er højest hos BilkaToGo til 25,00 kr — en forskel på 67%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Libresse Intimservietter m. aloe vera sensitiv hud eller udforske flere Personlig pleje.