Libra Plastteskeer 132 mm

Libra Plastteskeer 132 mm
12 stk

Bolig & køkken›Engangsborddækning

19,95 kr– 27,50 kr

Billigste pris 19,95 kr hos Meny — sammenlignet på tværs af 3 butikker

Produkt Detaljer

Næringsindhold pr. 100 g

Beskrivelse

Libra teskeer i plast. Længde 132 mm. Pakke med 12 stk.

Priser i dag (3 butikker)

  • MenySidst set i dag
    19,95 kr
    12 stk1,66 kr/stk
  • SparSidst set i dag
    19,95 kr
    12 stk1,66 kr/stk
  • Min KøbmandSidst set i dag
    27,50 kr
    12 stk2,29 kr/stk

Prishistorik (30 dage)

18 kr20 kr22 kr24 kr26 kr28 kr2. sep8. sep14. sep20. sep26. sep2. okt
Laveste prisHøjeste pris

Pris og sammenligning af Libra Plastteskeer 132 mm 12 stk

Libra Plastteskeer 132 mm (12 stk) sammenlignes på tværs af 3 danske butikker hos Prej. Den billigste pris er 19,95 kr hos Meny , mens prisen er højest hos Min Købmand til 27,50 kr — en forskel på 38%.

Se aktuelle priser i tabellen ovenfor og prishistorikken over de seneste 30 dage. Priserne opdateres dagligt, så du kan altid finde det billigste sted at købe Libra Plastteskeer 132 mm eller udforske flere Bolig & køkken.